Dlouhodobě se zabýváme vývojem, prodejem a instalací řídicích systémů, zejména se  specializujeme  na řízení provozu sportovních, relaxačních a wellness center či solárních a kosmetických studií. Nabízíme vlastní produkt R2SRelax Sport Sun. Jedná se o komplexní agendu pro sportovní, relaxační a wellness centra, která zajišťuje vše potřebné pro každodenní chod a výkaznictví centra. Tento systém má vlastní prezentaci na webových stránkách ► http://www.r2s.cz.

Řídicí systémy, to není jen software, ale také samozřejmě řídicí a snímací hardware. Máme k dispozici vlastní produkty pro spínání celé řady zařízení a to jak formou pasivní – pouhé spínání, tak formou aktivní – se zpětnou vazbou. Máme též elektroniky a zařízení pro přístupové systémy (turnikety, dveře, šatní skříňky).

V dalších článcích této sekce se můžete dočíst podrobnosti o řízení různorodých zábavních a sportovních atrakcí (kurtů, bowlingů, kulečníků, solárií, vacushapů, powerplate či masážních křesel) či o přístupových systémech (turniketech, dveřích, šatních skříňkách). Rezervační systém, který je součástí řídicího systému R2S je též podrobně popsán na webu ► R2S, kde je též k vyzkoušení jeho ukázková instalace.