Na této stránce budeme postupně zveřejňovat programy z naší produkce, ať již se jedná o aktualizace či programy, které jsou volně ke stažení. Budeme zde též publikovat odkazy na stažení produktů třetích stran, které jsou k volnému stažení (viz licenční podmínky jejich autorů).

            

Místní nastavení regionu „Czech Republic“ pro Windows 10 Fall Creators Update

Po instalaci aktualizace Windows 10 Fall Creators Update se může stát, že se nespustí PostgreSQL server, který zpracovává data pro R2S. Problém je v tom, že Microsoft změnil v této aktualizaci název regionu z „Czech Republic“ na „Czechia„. Z tohoto důvodu hlásí služba PostgreSQL při startu chybu a nespustí se.
Řešením je instalace nového místního nastavení s původním názvem Czech Republic. Instalátor tohoto nového místního nastavení si můžete stáhnout jako cs-CZ.msi.
Po instalaci restartujete počítač, nebo ručně spusťte službu „postgresql-…“

Vzdálená podpora miOm

Potřebujete-li naši vzdálenou on-line podporu, můžete si stáhnout a spustit program podpora.exe. My se poté můžeme vzdáleně připojit na Váš počítač a pomoci vám vyřešit problém.

SWM

V souvislosti s legislativní změnou DPH k 1.1.2013 si můžete stáhnout aktualizaci SWM (verze 3.1.14 – ze dne 18.2.2013), která počátkem roku 2013 sama jednorázově upraví výši snížené sazby DPH ze 14% na 15% a výši základní sazby pak z 20% na 21%. Tato verze má též upravené sestavy, aby se správně rozlišovala základní a snížená sazba v rekapitulacích DPH.
Soubor si stáhněte, ukončete SWM, spusťte soubor s aktualizací swmupdate.exe, projděte instalátorem a následně opět spusťte SWM. Provede se kontrola struktury databáze a ohlásí se Vám verze 3.1.14.

Adobe Acrobat Reader

Pro začátek zveřejňujeme odkaz na stažení programu Acrobat Reader pro prohlížení a tisk souborů typu PDF. Program je ke stažení na stránkách firmy Adobe – ► Adobe  Reader

NOD32

Zde si můžete zdarma stáhnout ze stránek firmy ESET zkušební verzi ESET Smart Security nebo ESET NOD32 Antivirus.